Seizoen |
Speelniveau |
Eindstand |
Prom/degr |
Resultaat |
Kampioenschap / |
1981-1982 |
3e klasse P |
4e plaats |
Promotie 2e klasse |
Geen deelname |
2e, 3e en 4e team promotie naar 2e klasse |
1982-1983 |
2e klasse G |
8e plaats |
Geen deelname |
2e team kampioen + promotie naar 1e klasse |
|
1983-1984 |
1e klasse D |
6e plaats |
3e ronde |
||
1984-1985 |
1e klasse D |
8e plaats |
2e ronde |
4e team kampioen + promotie naar 2e klasse |
|
1985-1986 |
1e klasse D |
3e plaats |
Promotie Hoofdklasse * |
2e ronde |
|
1986-1987 |
Hoofdklasse B |
11e plaats |
3e ronde |
||
1987-1988 |
Hoofdklasse Noord |
9e plaats |
2e ronde |
6e team kampioen + promotie naar 2e klasse |
|
1988-1989 |
Hoofdklasse Noord |
10e plaats |
4e ronde |
||
1989-1990 |
Hoofdklasse Noord |
6e plaats |
3e ronde |
||
1990-1991 |
Hoofdklasse Noord |
4e plaats |
3e ronde |
||
1991-1992 |
Hoofdklasse Noord |
9e plaats |
2e ronde |
5e team kampioen + promotie naar 2e klasse |
|
1992-1993 |
Hoofdklasse Noord |
Kampioen |
Promotie 2e Divisie |
Kwartfinale |
|
1993-1994 |
2e Divisie F |
10e plaats |
1e ronde (landelijk) |
2e team kampioen + promotie naar 1e klasse |
|
1994-1995 |
2e Divisie F |
12e plaats |
Degradatie Hoofdklasse |
1e ronde (landelijk) |
7e team kampioen + promotie naar 2e klasse |
1995-1996 |
Hoofdklasse Noord |
12e plaats |
Degradatie 2e klasse ** |
2e ronde |
|
1996-1997 |
2e klasse B ** |
8e plaats |
3e ronde |
||
1997-1998 |
2e klasse B |
10e plaats |
tussenronde |
2e team kampioen + promotie naar 2e klasse |
|
1998-1999 |
2e klasse B |
10e plaats |
2e ronde |
||
1999-2000 |
2e klasse B |
8e plaats |
3e ronde |
5e team kampioen + promotie naar 3e klasse |
|
2000-2001 |
2e klasse B |
2e plaats |
Promotie 1e klasse |
2e ronde |
3e en 5e team promotie naar 2e klasse |
2001-2002 |
1e klasse B |
2e plaats |
Halve finale |
9e team kampioen + promotie naar 3e klasse |
|
2002-2003 |
1e klasse A |
7e plaats |
3e ronde |
8e team promotie naar 2e klasse |
|
2003-2004 |
1e klasse B |
Kampioen |
Promotie Hoofdklasse |
Kwartfinale |
3e team kampioen + promotie naar 1e klasse |
2004-2005 |
Hoofdklasse |
2e plaats |
Promotie 1e Divisie *** |
Bekerwinnaar |
5e team promotie naar 1e klasse |
2005-2006 |
1e Divisie B |
3e plaats |
Promotie Eredivisie |
1e ronde (landelijk) |
2e team promotie naar Hoofdklasse |
2006-2007 |
Eredivisie B |
3e plaats |
Play-offs (**) |
2e ronde (landelijk) |
8e team kampioen + promotie naar 2e klasse |
2007-2008 |
Eredivisie B |
10e plaats |
2e ronde (landelijk) |
4e en 6e team kampioen + promotie naar 1e klasse |
|
2008-2009 |
Eredivisie B |
10e plaats |
Degradatie 1e Divisie (***) |
1e ronde (landelijk) |
2e team finalist KNVB-beker Limburg (voor 2e teams) |
2009-2010 |
Eerste Divisie |
2e plaats |
Promotie Eredivisie + |
halve finale |
|
2010-2011 |
Eredivisie B |
9e plaats | 9e team kampioen + promotie naar 3e klasse | ||
2011-2012 |
Eredivisie B |
11e plaats | Degradatie Topklasse | ||
2012-2013 |
Topklasse D |
11e plaats | Degradatie Hoofdklasse | ||
2013-2014 |
Hoofdklasse E |
11e plaats | Degradatie 1e klasse | ||
2014-2015 |
1e klasse |
* Na beslissingswedstrijd tegen St. Odilienberg (2-1 na verlenging)
** Altweerterheide begon dit seizoen in de 2e klasse n.a.v. een herindeling door de KNVB
*** Na het spelen om 1 plaats in de 1e divisie met de herkanser uit de 1e div. B (ZVB/Tupamaros) en de periodekampioen uit district Zuid I (FC Inter uit Waalwijk)
(*) Finale: ’t Kesjotje 1 – Altweerterheide 1, uitslag 2-4
(**) Uitgeschakeld door ZVV Hilversum 1 in de 1e ronde van de play-offs voor het Kampioenschap van Nederland. Klik hier voor een opname van de thuiswedstrijd!
(***) Uitgeschakeld in 1e ronde van de nacompetitie om lijfsbehoud tegen Snoekie (Den Haag). Thuiswedstrijd 4-2; Uitwedstrijd 5-3; strafsch. 5-4.
+ Na het spelen van de nacompetitieduels tegen MMS United 1 (uitduel 4-2 en thuisduel 4-0).